franczyza header
1 1 1 1 franczyza 05
1
1
1
1
franczyza 05
 

 

owpoz

Rafał

Franczyza, to dla mnie idealna równowaga. Nie muszę przebijać się przez rynek z nową marką i udało mi się oszczędzić wiele zbędnych wydatków. Wiem, w co inwestuję i widzę efekty, to dla mnie, jako dla przedsiębiorcy, bardzo ważne. No i ten klimat!
 

 

Serwus!

    Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i marką. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy program franczyzy dla tych, którzy chcą dołączyć do Jabeerowej rodziny i prowadzić pub w swoim mieście, pod marką Jabeerwocky! Gwarantujemy wysoką jakość i autentyczność rzemieślniczego piwa. Nie znajdziecie tu popularnych, koncernowych piw. Na naszych kranach goszczą wyłącznie sprawdzone manufaktury piwne oraz własne piwa wyrobione w naszym browarze i w kooperacjach z zaprzyjaźnionymi piwowarami.


   W ramach franczyzy gwarantujemy know-how, szkolenia oraz wszelką pomoc, żebyście bez zbędnego ryzyka uruchomili swoją piwną inwestycję. Możemy również zaoferować pomoc w kompletnym przystosowaniu i wyposażeniu lokalu. Możecie liczyć na wyłączność terytorialną. W Twoim mieście może być tylko jeden pub Jabeerwocky - Twój! Oferujemy również atrakcyjne warunki współpracy oraz ciągłe doradztwo w prowadzeniu biznesu.
Przyłącz się do piwnej rewolucji! 
Dołącz do JabeerFamily!


Jak otworzyć swój pub?


   W zależności od stanu lokalu oraz od jego wielkości i konieczności wprowadzenia w nim konkretnych zmian potencjalny franczyzobiorca powinien wykazać się adekwatnymi możliwościami finansowymi na jego dostosowanie i wyposażenie. Zakładamy, że minimalne fundusze potrzebne na uruchomienie baru Jabeerwocky to 200 tys. złotych, przy czym górny limit będzie zależał od zakresu remontu/dostosowania oraz jakości użytych materiałów i sprzętów.

 

    Inwestor nie musi być osobą z branży piwowarskiej, czy restauracyjnej, choć znajomość rynku piw rzemieślniczych lub obeznanie z działalnością gastronomiczną na pewno będzie dużym ułatwieniem w późniejszym funkcjonowaniu pubu. Jabeerowcky może pomagać na każdym etapie przygotowania lokalu – od pomysłu, po wykończenie. Służymy pomocą w kwestii projektów koncepcyjnych, branżowych i wykonawczych. Jeżeli jednak osoba inwestująca w lokal ma odpowiednie możliwości skorzystania ze swoich projektantów i wykonawców, to my jesteśmy do ich dyspozycji.

 

   Warto wspomnieć również o tym, że marka Jabeerwocky posiada własny, duży browar, co korzystnie wpływa na odbiór i rozpoznawalność każdego pubu. Jest to dodatkowy element skupiający gości w naszych pubach Jabeerwocky, ale także dodatkowa forma promocji marki w Polsce i na świecie. Dlaczego browar będzie dla Ciebie równie ważny? Firmowy browar, to atrakcyjne oferty, dobra cena i wysoka marża!

 

       Jeżeli spodobał Ci się pomysł prowadzenia własnego baru pod sprawdzoną marką , chcesz dowiedzieć się więcej na temat franczyzy JABEERWOCKY i warunków współpracy i zastanawiasz się nad konkretną lokalizacją, to zachęcam Cię do zapoznania się z naszą prezentacją. Dowiesz się z niej jeszcze więcej na temat franczyzy pubu Jabeerwocky. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu pod wskazany mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zapraszam do współpracy.

Rafał Kowalczyk

 

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz prezentację, którą dla Ciebie stworzyliśmy!
Dowiesz się z niej jeszcze więcej na temat franczyzy pubu Jabeerwocky!