kontakt strefa head

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem piw JABEERWOCKY®, skontaktuj się z nami!.

kontakt strefa head

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem piw JABEERWOCKY®, skontaktuj się z nami!.

sklepy 01

sklepy 02

sklepy 03

Skąd biorą się straty?


Jeżeli prowadzisz pub, to wiesz, że nie da się zaserwować 100% piwa z beczki. Zwykłe czynności barowe i niezwykłe piwa kraftowe generują straty. My też to wiemy i dlatego dbamy aby nasze piwa były wolne od technicznych mankamentów. Żeby maksymalnie ograniczyć straty związane z wyszynkiem oferujemy w każdej beczce 1 litr piwa gratis. Za każdym razem, kiedy dostaniesz cennik lub ofertę naszych piw beczkowych powinieneś widzieć rabat. Niezależnie od tego, czy jest to nasza bezpośrednia oferta, czy oferta z hurtowni.

 

Zmiana beczki
Strata zależy od tego jak długie są przewody i ile jeszcze możemy "wypchnąć" poprzedniego piwa, żeby nie pomieszało się nam z innym, nowo podpiętym.

 
Zlewanie piwa na otwarcie lokalu

To jest czynność, którą wykonujemy każdorazowo po długim bezruchu na kranie, np. po całej nocy. Jeżeli jedno piwo na twoim kranie gości 2 lub 3 dni, to straty będą większe.

 

Czyszczenie instalacji

Raz na jakiś czas trzeba odpiąć wszystkie przewody z beczek, podpiąć wodę z środkami czyszczącymi i porządnie umyć całą instalację. Wtedy to co jest w przewodach trafia do kratki ściekowej.

 

Oferujemy próbki piwa

No i chwali się, tak być powinno! Ale nie zaksięgujemy tego jako sprzedaż. Ponadto aby nalać poprawnie próbkę musimy pozbyć się ciepłego piwa z kranu co znów stanowi stratę. Nalewamy więcej niż wskazuje cecha Niby lepiej nalać odrobinę więcej do szklanki niż mniej - Gość w naszym pubie będzie zadowolony. Jednak ma to wpływ na końcowe rozliczenie strat piwa beczkowego. 

 

Degustujemy

Barmani powinni wiedzieć co sprzedają, czy piwo jest dobre, etc. Małe próbki są więc konieczne, ale nie biorą się z nikąd.

 

Zwroty Klientów
Zdarzają się takie ewentualności nawet w najlepszych miejscach. ... bo Gość się pomylił, bo coś z piwem było nie halo. W dobrym pubie akceptujemy tego rodzaju straty. My pomagamy Ci ograniczyć te straty, dlatego w każdej beczce piwa, litr otrzymujesz od nas gratis!


Wspólnie do celu…


Marketing, to jedna z ważniejszych dziedzin prowadzenia własnego biznesu. Dobrze zarządzana komunikacja jest kluczem do rozpoznawalności i dotarcia do potencjalnych Klientów. My doskonale to wiemy i wykorzystujemy swoją rozpoznawalność do wspierania tych, z którymi współpracujemy. Właśnie dlatego Wasz sklep lub pub może liczyć na nasze wsparcie w zakresie marketingu.
Oferujemy:

  • informacje w mediach społecznościowych browaru
  • wspólne kampanie reklamowe
  • udostępniamy maty barowe
  • udostępniamy gadżety browaru - koszulki, szklanki, podkładki piwne
  • organizujemy wspólne eventy - "pogadaj z piwowarem”
  • organizujemy wspólne akcje promocyjne


Świeżość to klucz do sukcesu!


Brzmi jak oczywistość, ale dla nas jakość i świeżość piwa jest podstawową kwestią!
Jesteśmy dość dużym browarem kraftowym, jednak tak zaplanowaliśmy produkcję, aby była elastyczna i różnorodna. W naszych zbiornikach możemy wyleżakować specjalne piwa w niewielkiej ilości. Pozwala to na efektywną i relatywnie szybką sprzedaż. Piwo, które dociera prosto z naszego browaru cechuje zatem rozmaitość stylowa i bez wyjątków świeżość. Możecie zatem spodziewać się rześkiego bukietu i dobrego smaku. Krótko mówiąc – tak właśnie postrzegamy naszą jakość i to oferujemy naszym klientom i gościom - świeże piwo - to klucz do Waszego zadowolenia, a naszego sukcesu! Oczywiście, długie leżakowanie piwa w odpowiednich warunkach to zupełnie inny temat, ale o tym innym razem…


Nie czekaj, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BROWAR

Browar JABEERWOCKY®
ul. Starego Browarnika 2
05-840 Domaniewek, Polska
Tel:(+48) 502-600-499
email:
browar@jabeerwocky.com

SIEDZIBA

JBW Browar Sp. z o.o.
ul. Wspólna 50 lok.13
00-684 Warszawa, Polska

DANE FIRMOWE

KRS: 0000146054
NIP: 7010790272
Bank: PL 83 1140 2004 0000 3302 7714 8965
BDO: 000501779
Kapitał zakładowy: 50.000 zł wpłacony w całości